خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام و المسلمین محسن غرویان فعال سیاسی اعتدالگرا، با اشاره به تجمعات چند روز اخیر مردم در برخی از شهر‌های کشور گفت: من به مردم توصیه می‌کنم انسجام خود را حفظ کنند و مسئولان هم از زدن حرف‌های تفرقه‌افکنانه خوداری کنند و انسجام و همبستگی خود را نشان دهند.

وی با بیان اینکه اگر اعتراضات اقتصادی به اغراض سیاسی آلوده شود دشمن سوءاستفاده می‌کند، اظهار داشت: ما از این بحران‌ها و فتنه‌ها زیاد داشتیم و هوشیاری مردم شرط اول است. مردم پشت سر رهبری حرکت کنند و مسئولان هم حرف‌های تفرقه انگیز علیه همدیگر نزنند. آنچه بین مردم تفرقه ایجاد می‌کند برخی از این حرف‌های مسئولان علیه همدیگر است که دل مردم خالی می‌شود.

غرویان درباره اقداماتی که دولت باید برای رفع مشکل مردم انجام دهد، گفت: من معتقدم رئیس‌جمهور و دولت دلسوز مردم هستند البته خطا‌هایی هم هست، اما در نیت دولت تردید نیست، ولی باید دقت بیشتری کنند.

این فعال سیاسی اعتدالگرا افزود: قیمت‌گذاری‌ها باید با توجه به شرایط کشور باشد. دولت تا جایی که می‌تواند در سیاست‌گذاری‌ها رعایت قشر آسیب‌پذیر و توده مردم را کند و جلوی حقوق‌های بالا را بگیرد تا برداشت‌های ناعادلانه صورت نگیرد. همه قوا مسئولان اداره کننده کشور هستند و باید جلسه بگذارند و به داد مردم برسند.لینک منبع

برچسب ها :