مشورت با مشتریان یکی از اصول شرکت فولادمبارکه است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گردهمایی بزرگ شرکتهای تولیدکنندۀ لوازم خانگی و شرکت فولادمبارکه با تأکید بر توسعۀ همکاریهای فنی و تجاری و با هدف حمایت متقابل از تولید ملی و اشتغال، با حضور مدیرعامل و مدیران حوزۀ فروش و بازاریابی فولادمبارکه و جمعی از مدیران عامل و کارشناسان بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور در تهران برگزار شد.

در این نشست بهرام سبحانی گفت: ۲۵ سال از آغاز حیات فولادمبارکه در کنار صنعت لوازم خانگی و سایر صنایع کشور میگذرد. در این سالها صنعت کشور با فراز و نشیب های فراوانی مواجه بود؛ اما آنچه بیش از هرچیز اهمیت داشته و دارد، وجود فضای سالم و حمایت و همدلی بوده که باعث شده صنایع داخلی زمینه های رشد و تعالی یکدیگر را فراهم آورند و امروز در این گردهمایی این مهم به خوبی مشهود است.

وی با بیان اینکه فولادمبارکه از زمان راه اندازی تا امروز در چارچوب استراتژی های برگرفته از الگوهای جهانی در حال حرکت است، گفت: یکی از اصول راهنمای فولادمبارکه مشورت کردن با مشتریان است. در این فرایند فولادمبارکه با آگاهی از میزان رضایتمندی مشتریان و ذینفعان خود و به عبارت دیگر با شنیدن صدای مشتری، خود را در مسیر رشد فزاینده ای قرار میدهد.

سبحانی با تأکید بر اینکه مدیریت و کارکنان فولادمبارکه همواره از شنیدن راهکارهای سازنده استقبال کرده و خواهند کرد، گفت: در نظر فولادمبارکه انتقاد سازندۀ مشتری نه تنها تلخ نیست، بلکه همانند دارویی شفابخش باعث بهبودی هرچه بیشتر حال شرکت و چابک تر شدن آن میشود؛ بنابراین همواره با نگاه تعاملی و کاملا فنی از دیدگاه های صنایع بالا و پایین دست استقبال میکند و با برنامه ریزی های مناسب تلاش میکند بیش از پیش برای جامعه خود منشأ اثر باشد.

مدیرعامل گروه فولادمبارکه موضوعات کیفیت محصول، قیمت رقابتی و تحویل به موقع محصول را بیشترین مباحث مدنظر مشتریان فولادمبارکه دانست و در همین خصوص اضافه کرد: بهترین حالت این است که انتهای خط تولید فولادمبارکه ابتدای خط تولید دیگری باشد؛ از این رو ارادۀ فولادمبارکه بر این است که ورق خود را به دست مصرف کنندۀ واقعی، یعنی سازندگان داخلی کشور ازجمله تولیدکنندگان لوازم خانگی برساند و این برای فولادمبارکه باعث افتخار است.

 سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرمایه گذاری های فولادمبارکه در بخش توسعه های شرکت، تصریح کرد: سرمایه گذاری فولادمبارکه در بخشهای مختلف کشور با هدف بزرگ کردن شرکت نبوده؛ بلکه فولادمبارکه با این اقدام کوشیده است زنجیرۀ فولاد کشور را کامل کند و تولید اقتصادی به ارمغان آورد.

وی اظهار کرد: به طور قطع دستاوردهای فولادمبارکه و همکاریهای این شرکت با سایر صنایع داخلی به توسعۀ فضای کسب وکار، کسب سود بیشتر برای ذینفعان و درنهایت دستیابی به اهداف سند چشم انداز و شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد مقاومتی میانجامد.

 

۴۸لینک منبع

برچسب ها :