میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان به ۱۷۸ رسید/هوا برای عموم ناسالم است


استان‌ها > اصفهان –
برای چهارمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت قرمزثبت شده است و میانگین شاخص کیفی در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با عدد ۱۷۸ وضعیت ناسالم برای عموم را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برای چهارمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت قرمزثبت شده است و میانگین شاخص کیفی در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با عدد ۱۷۸ وضعیت ناسالم برای عموم را نشان می‌دهد.

شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های میدان احمد آباد با ۱۸۹، بلوار دانشگاه ۱۸۶، چهارباغ خواجو ۱۶۹، میدان امام حسین (ع) ۱۸۶، خیابان پروین با ۱۷۴، رودکی ۱۷۰ و بزرگراه خرازی ۱۷۵ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است.

کیفیت هوا در خمینی‌شهر با میانگین شاخص کیفی ۱۷۶ و سگزی ۱۵۴ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است و در مبارکه با ۱۱۲ و سگزی ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش می‌شود.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است و در شرایط فعلی بنا بر توضیه مرکز بهداشت اصفهان از عموم شهروندان درخواست می‌شود برای حفظ سلامتی تا حد امکان از تردد در سطح شهر پرهیز کنند.
۴۶لینک منبع

برچسب ها :