خبرگزاری میزان: ساعاتی پس از آنکه مسکو اعلام کرد حضور ایران در سوریه مشروع است نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی مدعی شده که اگر لازم باشد رژیم صهیونیستی به تنهایی علیه ایران اقدام می‌کند.

«بنیامن نتانیاهو» طی سخنانی در مجمع عمومی فدراسیون یهودیان آمریکای شمالی مدعی شده است: ایران قصد تقویت مواضع نظامی خود در سوریه را دارد، آنها می‌خواهند حضور نظامی هوایی، زمینی و دریایی دائمی در سوریه داشته باشند و هدف آشکار آنها استفاده از سوریه به عنوان پایگاهی برای نابود کردن اسرائیل است، ما قصد نداریم این را بپذیریم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از طریق ویدئو کنفرانس خطاب به حاضران در این نشست که در لس‌آنجلس برگزار شده است می‌گوید: من به طور آشکار اعلام کرده‌ام که اسرائیل برای متوقف کردن این روند تلاش می‌کند.

نتانیاهو در ادامه مدعی شده است: ما باید با یکدیگر تلاش کنیم تا از تجاوزهای ایران و دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای جلوگیری کنیم، اگر با هم باشیم به این هدف دست پیدا خواهیم کرد اما اگر ما مجبور شویم به تنهایی در برابر ایران می‌ایستیم، ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نمی‌کند و نمی‌تواند از سوریه به عنوان پایگاهی برای نابودی اسرائیل استفاده کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ضمن ابراز نارضایتی این رژیم از توافق هسته‌ای گفته است: ما باید اطمینان حاصل کنیم که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نمی‌کند.لینک منبع

برچسب ها :