پروژه های عمرانی کرج از تسهیلات ویژه بانک شهر بهره مند می شوند


استان‌ها > البرز – معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج عنوان کرد: پروژه های عمرانی کرج از تسهیلات ویژه بانک شهر بهره مند می شوند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر مراد کردی معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج در برنامه رادیو شهر با اشاره به سه دغدغه مهم شهردار و اعضای شورای شهر کرج در مباحث مالی و اقتصاد شهری، اظهار داشت: پرداخت حق الزحمه و حقوق کارگران خدمات شهر و فضای سبز به دلیل تاخیر در آماده شدن صورت وضعیت های مالی پیمانکاران یکی از این موارد بود که با تدبیر و اقدامات صورت گرفته رفع شد.
وی افزود: با سیاست گذاری های صورت گرفته مقرر شد، حقوق کارگران خدمات شهری و فضای سبز زودتر از کارکنان ستادی پرداخت شود.
دکتر کردی، اجرای طرح های عمرانی با توجه به شرایط اقتصادی شهر را از دیگر دغدغه های مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای شهر عنوان کرد و افزود: پروژه های عمرانی در قالب امضای تفاهم نامه ای با بانک شهر به منظور بهره برداری از تسهیلات این بانک در مدار اجرا قرار گرفت.
وی، ایجاد محیطی آرام و شایسته در ساختار اداری را مهم دانست و با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع از اولویت های مدیریت شهری است، افزود: با سیاست گذاری های صورت گرفته، تکریم ارباب رجوع در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار گرفت که طی آن سطح نارضایتی ارباب رجوع نیز تا حد بسیاری رفع شد.

 

۴۶لینک منبع

برچسب ها :