سرویس سیاسی فردا: جمعی از دانشجویان  دانشگاه تهران از ساعت ۱۴ امروز با ایجاد تجمعی جلوی در اصلی  این دانشگاه  در خیابان انقلاب اسلامی شعارهایی علیه وضعیت اقتصادی سر داده و حمایت خود را از نظام اعلام کردند.

دانشجویان با در دست داشتن پرچم قرمز  یا حسین(ع) و پلاکاردهایی شعار هایی  از جمله «ننگ ما ننگ ما مسئول بی‌درد ما»، «لبیک یا خامنه‌ای»، «مرفهین بی‌درد مایه ننگ ملت» سر دادند.

دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های مختلف تهران با تجمع در مقابل دانشگاه تهران ضمن سر دادن شعار‌های اقتصادی و معیشتی اقدام ساختار شکنانه دیروز عده‌ای هنجار شکن را محکوم کردند.

روزی گذشته عده‌ای اغتشاگر با حضور در مقابل دانشگاه تهران ضمن سر دادن شعار‌های ساختارشکنانه و تلاش برای ورود به این دانشگاه اقدام به تخریب اموال عمومی کردند.

دانشجویان پشت در اصلی دانشگاه تهران که به سر در ۵۰ تومانی معروف است، جمع شدند و با دست و فریاد شعارهایی را اعلام می‌کنند. «مرگ بر بی‌بی‌سی، فتنه انگلیسی»، « آمریکا را رها کن، فکری به حال ما کن» و «لبیک یا خامنه‌ای» از جمله این شعارها بوده است.

همچنین در دست این دانشجویان بسیجی پرچم‌های کوچک ایران و پرچم‌های مذهبی همچون پرچم امام حسین (ع) هم دیده می‌شود.

«اختلاس ها کم بشه، وضعیت بهتر میشه»، «الله اکبر، خامنه‌ای رهبر»، «ماشاالله حزب الله»، « استقلال آزادی جمهوری اسلامی » و « ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» از جمله دیگر از شعارهای این دسته از دانشجویان بود.

عده‌ای دیگر از دانشجویان نیز مقابل خیابان انقلاب اسلامی پشت میله‌های دانشگاه جمع شده‌اند و آنها نیز شعارهایی از جمله «دانشجو آگاه است با کارگر همراه است»، « دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد»، « نان ،کار ،آزادی»، «زندانی سیاسی آزاد باید گردد»، «آزادی، آزادی ْآزادی»،«کارگر دانشجو اتحاد اتحاد»، «لرستان، خوزستان تسلیت تسلیت نیروی انتظامی حمایت حمایت» و …. را سر دادند.لینک منبع

برچسب ها :